“Слава козацька жива!” – у Черкаській районній бібліотеці провели передсвятковий захід

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня працівники Черкаської районної дитячої бібліотеки провели конкурс – гру «Слава козацька жива!». У змаганні брали участь учні початковіх класів.

Учасники заходу прослухали цікаву інформацію з історії козацтва, їх побуту і традицій . На юних козачат чекали захоплюючі конкурси: «Найсильніший духом», «Козацька вечеря», , «Найшвидший козак», «Коса – дівоча краса», «Голосисті козаки» , взявши участь у яких, хлопці мали змогу продемонструвати свої знання, силу, спритність і кмітливість, а дівчата – вміння плести косу та гарно співати.

Захопила дітей і вікторина «Козацькими стежками», яка показала, що діти добре знають історію України.

А працівники бібліотеки побажали юним читачам: «Неба голубого, хліба запашного. І щоб козацькому роду не було переводу»…