“Продовжуємо шукати нових міжнародних партнерів по Фонду енергоефективності”, – Геннадій Зубко

Продовжуємо шукати й залучати  міжнародних партнерів по  Фонду енергоефективності. Окрім Євросоюзу та Уряду Німеччини, з якими ми вже співпрацюємо, і які готові надавати фінансову і технічну допомогу в цьому напрямку,  розраховуймо, що таким партнером стане Данія. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами зустрічі з Послом Королівства Данії в Україні Рубеном Мадсеном та директором з інвестицій та керівником проекту Danida Business Finance Тіною Коллеруп Хансен.

«Перспективним напрямком ми бачимо  участь данських компаній у проектах Фонду з точки зору інжинірингу у сферах енергоаудиту та енергосерсвісу, розробки технічних рішень, надання обладнання, а також можливість долучення до мультидонорського фонду зі співфінансування реалізації енергоефективних заходів.

«Окрім цього, Данія зацікавлена у реалізації в Україні муніципальних  інфраструктурних проектів, зокрема у сферах водо-, теплопостачання, поводження з побутовими відходами та модернізації соціальних об’єктів», – зазначив Геннадій Зубко. За словами Віце-прем’єра, найближчим часом Мінрегіон підготує пул інвестиційних проектів, які будуть запропоновані датській стороні.

Довідково:

Програма Danida Business Finance (DBF) є механізмом для забезпечення доступу до фінансування інфраструктурних проектів та пропонує під них субсидовані кредити.

Мінрегіону України