Черкащина туристично презентувала себе на Міжнародній виставці

Сучасні туристичні тури, анімаційні презентації та налагодження міжобласної й міжнародної співпраці – Черкащина вперше за чотири роки туристично презентувала себе на 24 Міжнародному туристичному салоні «Україна» – UITM». Упродовж трьох днів делегація від нашої області перебирала досвід провідних туристичних регіонів України та світу, а також демонструвала власні напрацювання.

На виставці взяли участь більше двадцяти туристичних компаній світу. Зокрема з Азербайджану, Польщі, Туреччини, Єгипту, Індії, Китаю, Литви, Перу та інших держав. Свої ж здобутки в галузі представляли майже всі регіони України. Туристичну привабливість регіону на заході презентували Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА разом з ГС «Асоціація гостинності Черкащини» та ГО «Туристичний рух Чигиринщини».

– На виставці такого рівня ми презентували нашу область вперше за декілька років, – відзначає начальник відділу економічного розвитку Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Дмитро Пивак. – Зокрема, представили на всеукраїнському та міжнародному рівні 12 нових туристичних турів Черкащиною, розроблених спільно з «Асоціацією гостинності Черкащини». Також розповіли про Чигиринщину – сакральне місце для кожного українця, місце сили та зарядження енергією, про Буцький каньйон – маленьку українську Швейцарію. Крім того, представили наші тематичні села. Це – взагалі унікальне туристичне явище для України.

Готуватися до міжнародної виставки почали відразу ж по завершенню ІІ Туристичного форуму Черкащини. Він, нагадаємо, відбувся 23 вересня.

– Також область на виставці мала змогу свої туристичні напрацювання презентувати у демозоні, – відзначає Дмитро Пивак. – Ми зробили акцент на анімаційну складову. Загалом деякі області підійшли до своєї презентації креативно. Особисто мені сподобалися Одеса. Звісно, у кожного регіону можна чомусь повчитися. Відразу ж на виставці учасники напрацьовували домовленості для подальшої співпраці. Наш регіон теж не лишився поза увагою. Нам вдалося налагодити контакти з іншими регіонами України, організаціями, що можуть популяризувати туристичний продукт області за її межами, збирати групи туристів і направляти до Черкащини. Безліч організацій виявили бажання співпрацювати з туристичним бізнесом області та надали свої контакти.

По завершенню виставки Департамент регіонального розвитку був нагороджений Дипломом за участь у 24 Міжнародному туристичному салоні «Україна» – UITM».

прес-служби Черкаської ОДА