Районні спортсмени вибороли призові місця на відкритому Кубку Черкащини з годзю рю карате

07 жовтня 2017 року до Всесвітнього дня карате відбувся відкритий Кубок Черкащини з годзю рю карате.

Змагання пройшли у Черкасах в ОСДЮСШОР ЧОР (с/к «Манеж») . На цьому турнірі взяли участь 17 клубів не тільки з нашого міста та області, а й з інших міст України. Виявили бажання прийняти участь у змаганнях і боксери Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» відділення боксу с. Р. Поляна.

За перемогу змагалися близько 250 учасників. Висококваліфіковані судді уважно стежили та оцінювали майстерність учасників на 5-ти татамі. Спортсмени мали можливість виступити в таких категоріях як: ката годзю-рю, ката ренгокай, ката командне, ката-кобудо (формально-технічні комплекси), шобу-ніхон, шобу командне (безконтактні двобої), ірікумі-го та ірікумі-дзю (повноконтактні двобої). Протягом всього часу були присутні медичні працівники, які в разі необхідності могли швидко надати першу медичну допомогу.

Наші вихованці виступали у розділі ірікумі-го та зайняли наступні місця: переможцем у своїй ваговій категорії став Дмитро Кравченко, срібні призери – Денис Половинка, Дмитро Половинка, Ілля Олійник та Артур Шраменко, треті місця вибороли Артем Авраменко та Богдан Шендрик.

Турнір відзначився яскравими поєдинками та чудовою підготовкою команд. Атмосфера змагань була насичена хвилюванням, жагою до перемоги та приємними моментами.