У Черкаському районі пройшли проміжні вибори до Білозірської сільської ради

10 вересня 2017 року відбулися проміжні вибори депутатів Білозірської сільської ради по одномандатних виборчих округах №16, №19.

До виборчих списків було внесено  558  виборців.

Взяло участь у голосуванні 157 громадян.  Явка виборців становила 28.1%.

На посади депутатів  Білозірської сільської ради претендували  по 1 кандидату у кожному окрузі.

За інформацією Білозірської сільської територіальної виборчої комісії депутатами обрано по виборчому округу №16 Скрипку Юлію Ігорівну-  безпартійну, самовисуванку та по округу №19 Віру Ірину Іванівну теж безпартійну, самовисуванку. За них проголосувало 157  виборців, що становить 100% від  громадян, що взяли участь у волевиявленні.

По результатах виборів про новообраних  депутатів підготовлено та направлено відповідні відомості до ЦВК.

Під час голосування зауважень, скарг з боку членів дільничних виборчих комісій  та виборців  щодо списків виборців чи організації проведення виборів   не надходило.

відділу ведення Державного
реєстру виборців Черкаської РДА