Цієї суботи  естафету огляду-конкурсу «Культура від села до села»  перейняли Будинок культури села Думанці та сільський клуб села Чубівка.

У клубних закладах пройшла комплексна перевірка, в ході якої було здійснено перегляд документації та наявність діючих клубних формувань. Керівники гурткової роботи продемонстрували напрацьований репертуар колективів, показали роботу, яка ними проводиться з учасниками художньої самодіяльності.

Працівники Чубіївського СК та Думанецького СБК підготували спільну концертну  програму, в якій задіяли художні номери усіх діючих колективів.

Приємно, що Голова сільської ради села Думанці тісно співпрацює з керівниками клубних установ та  активно підтримує  місцеву культуру.

відділу культури та туризму
Черкаської районної державної