Сторінками творчості письменників – земляків

Спекотного літнього дня читачі Червонослобідської  сільської  бібліотеки зібралися в прохолодному  читальному залі   на творчу зустріч із письменниками.

Цього разу гостями були поет – пісняр Володимир Даник та творчий тандем подружжя Романа та Аліси Котляр.

Затишна атмосфера, філіжанка кави, дружня бесіда – все це налаштовувало присутніх на відпочинок  та додавало святкового настрою.

На зустрічі, яка тривала майже 2 години, член Національної спілки письменників України, лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Володимир Даник представив присутнім шанувальникам своєї творчості нові власні твори, виконані під акомпанемент гітари, а також твори на слова Романа Котляра.

До творчого доробку поета – гумориста Романа Котляра належать твори про рідний край, людей, які в ньому живуть, про Україну, події сьогодення та власні захоплення.  Родзинкою його творчості є гумор, цікаві епізоди із життя та епіграми. Він презентував свої збірки “Посміхнулись? Дякую!» та «Епіграми з колючістю та без». Зустріч видалася  надзвичайно теплою та цікавою. Бажаючі могли придбати книги з автографом автора.

Приємною несподіванкою для присутніх стало знайомство з поезією та прозою Наталії Бузько та її доньки Аліни. Твори мами і доньки глибоко проникають в душу та не залишають нікого байдужими.

Цікавим доповненням заходу була виставка про життя і творчість письменників «Сторінками творчості письменників – земляків». Ще довго після завершення зустрічі присутні спілкувалися з письменниками особисто. Не обійшлося в цей день без автографів, пам’ятних світлин та щирих побажань.