Відбулася комісія з питань протидії насильству та попередження жорстокого поводження з дітьми

Сьогодні відбулася комісія з питань протидії насильству та попередження жорстокого поводження з дітьми. У ході комісії було розглянуто ситуацію, яка склалася навколо родини, де під час побутової сварки, батько завдав тілесних ушкоджень своєму неповнолітньому сину. Членами комісії було вислухано постраждалу дитину та її батьків.  Під час обговорення означеної проблеми комісія провела роз’яснювальну роботу із батьками та рекомендувала  відправити дитину на відпочинок і звернутися за допомогою до сімейного психолога. Дитину взято на облік службою у справх дітей Черкаської райдержадміністрації, як таку, що опинилася у складних життєвих обставинах.