На нараді обговорили стан підготовки ДНЗ “Веселка” у селі Леськи

07.08.2017  голова райдержадміністрації Анатолій Яріш спільно з головою районної ради Олексієм Собком та заступником районної ради Сергієм Степанюком за участі начальника управління житлово-комунального господарства Черкаської облдержадміністрації Сергія Демиденка, сільського голови села Леськи Миколи Баса та інших посадових осіб установ та організацій району провів нараду  щодо стану підготовки дошкільного навчального закладу «Веселка» до відкриття.

Про стан виконаних робіт та зауваження до підрядника довела  присутнім завідувач дитячого садка Надія Бондаренко.

Під час наради було оговорено  недоліки та можливості і шляхи їх усунення у визначені терміни.

Голова райдержадміністрації Анатолій Яріш наголосив на важливості введення в експлуатацію цього закладу у визначені терміни та дав відповідні доручення щодо усунення недоліків сільському голові та завідувачу дошкільного навчального закладу  «Веселка».