У Черкаському районі ліквідовують наслідки буревію

Внаслідок буревію Черкаському району завдано збитків на загальну суму 3 млн. 398 тис. грн. Підприємства агропромислового комплексу зазнали збитків на суму 1 млн. 321 тис. грн.

Найбільш постраждалими населеними пунктами району виявилися села Будище, Лозівок та Свидівок. На території Будищенської сільської ради постраждало 54 приватних домоволодіння. Сума збитків склала  371 тис. 314 грн.

На території Свидівоцької сільської ради постраждало  56 приватних домоволодінь. Сума збитків склала  220 тис. 139 грн.

На території Тубільцівської сільської ради постраждало  9 приватних домоволодінь. Сума збитків склала 51 тис. 295 грн.

Районна державна адміністрація, районна рада, сільські ради докладають максимум зусиль, щоб ліквідувати наслідки буревію. Так на всі постраждалі приватні домоволодіння сільськими радами складено відповідні акти обстеження та дефектні акти пошкоджень будівель. На цей час в с.Будище відремонтовано ДНЗ «Струмочок» та сільський клуб в с.Лозівок. Завершено ремонт Будищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів. ДП «Перемога Нова» для постраждалих приватних домоволодінь с.Будища та с.Лозівок безоплатно надано близько 2 тисяч листів шиферу.

В с.Мошни рішенням сесії сільської ради від 07.07.2017 № 25-8/7 було виділено кошти на суму 6675 грн. на купівлю будівельних матеріалів для 5 постраждалих приватних домоволодінь.

Для відновлення Мошнівського будинку культури виготовлено проектно-кошторисну документацію на суму  730 тис. 756 грн. А  07.07.2017 вже розпочато відповідні роботи на цьому об’єкті. Для ремонту  Мошнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів виготовлено проектно-кошторисну документацію на суму 1 млн. 700 тис. грн.

В с.Свидівок відремонтовано дах ДНЗ «Дзвіночок»   та амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

Тубільцівською сільською радою відремонтовано  покрівлю сільського клубу в с.Первомайське. Для ремонту Тубільцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів виготовлено проектно-кошторисну документацію на суму  20 тис. грн.

Софіївською сільською радою відновлено покрівлю сільських  клубів у с. Шелепухи та в с. Станіславчик.

Для проведення ремонтів  територіального центру соціального обслуговування виготовлено проектно-кошторисну документацію на суму 389 тис. грн. Наразі відбудовано фронтон та зробленогідробар’єр. Завершити ремонтні роботи планується за тиждень.

Питання  ліквідації наслідків складної погодної ситуації  знаходиться на постійному особистому контролі голови райдержадміністрації Анатолія Яріша.