Система PROZORRO – в дії.

Найкращого співвідношення ціни та якості з використанням тендерних закупівель у сфері медичних товарів, палива, харчових продуктів, канцтоварів, комп’ютерної техніки вдалося досягти в медичних установах та відділі освіти.

Так у Черкаській районній лікарні села Мошни через систему PROZORRO відбулася публічна закупівля природного газу на суму  990 тисяч гривень, електроенергії на 300 тисяч гривень, а також  рентгенівського діагностичного комплексу з цифровою обробкою зображення на суму 1,7 мільйона гривень,.  Використання системи електронних закупівель дало змогу в КЗ «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» зекономити від 2 до 20 тисяч гривень на одній одиниці товару. Відтак, при очікуваній вартості товарів на загальну суму 1,9 мільйона гривень, вартість здійсненої в першому півріччі поточного року закупівлі становить 1,6 мільйона гривень.

В управлінні праці та соціального захисту населення станом на 1 липня були здійснені закупівлі санаторних, реабілітаційних путівок без виконання електронної системи закупівель, оскільки вартість предмета закупівлі не перевищує 200 тис. грн

Нагадаємо, через PROZORRO мають відбуватися закупівлі товарів, вартість яких перевищує 200 тисяч гривень, та робіт, вартість яких сягає понад 1,5 мільйона  гривень.

Повідомили Сільські обрії http://silobr.info/index.php/meditsina/item/1333-mediki-cherez-prozorro-zekonomili-ponad-300-tisyach-byudzhetnih-koshtiv