Народний депутат Владислав Голуб надав допомогу стаціонарного догляду Територіального центру

Народний депутат Владислав Голуб відгукнувся на прохання Територіального центру щодо надання матеріальної допомоги.

Як відомо, внаслідок стихійного лиха, яке сталося 01.07.2017 року, постраждало відділення стаціонарного догляду Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черкаського району с. Лозівок, а саме:

зруйновано дах житлової будівлі, підсобного господарства; зруйновано фронтон на житловій будівлі та підсобному господарству; обірвані електричні дроти та пошкоджений трансформатор для електропостачання; зламано та викорчувано фруктові дерева пошкоджено овочеві насадження.

Владиславом Голубом у відділення стаціонарного догляду Територіального центру було безкоштовно надано 3000 шт. цегли.

Територіальний центр висловлює щиру вдячність народному депутату Владиславу Глубу та його помічниці Інні Ключці за вчасно надану допомогу.

За інформацією Черкаської районної ради