Фестиваль «Аристократична Україна»

Проведуть у місті Радомишль Житомирської області. Дизайнери та народні майстри етнічного стилізовано етнічного одягу, взуття, художніх виробів, головних уборів, прикрас та аксесуарів, непрофесійні моделі та музичні колективи запрошуються до участі у фестивалі  22 липня. Фестиваль проведуть  в історико-культурному комплексі «Замок-музей Радомисль», вулиця Плетенецька, 15. Учасниками фестивалю можуть бути: дизайнери та компанії, що виробляють етнічне і стилізоване етнічне вбрання, взуття, художні вироби, головні убори, прикраси та аксесуари; майстри та майстрині, що зайняті у само виробництві етнічного чи стилізовано етнічного одягу, взуття, художніх виробів, головних уборів, прикрас та аксесуарів. Також на фестиваль запрошують бажаючих взяти участь у показі етнічного та стилізовано етнічного одягу та аксесуарів, які при цьому не є професійними моделями. Також запрошуються музики та музичні колективи, що грають в стилі фольк та автентичної музики.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/2020104-na-jitomirschini-provedut-festival-aristokratichna-ukrajina.html