Відбулися вибори депутата Червонослобідської сільської ради

09. 07.2017   відбулися вибори  депутата Червонослобідської сільської ради по одномандатному виборчому округу №20. До виборчих списків було внесено  302 виборці.

Взяло участь у голосуванні 110 громадян, з них 1- скористався можливістю голосувати за місцем проживання у зв’язку зі  станом здоров’я.

На посаду депутата Червонослобідської сільської ради претендували 3 кандидати.

За інформацією Червонослобідської сільської територіальної виборчої комісії депутатом обрано Анну Базелюк   – жительку с.Червона Слобода, безпатрійну, самовисуванку.  За неї проголосувало 63 виборців, що становить 69.3% від  громадян, що взяли участь у волевиявленні.   По результатах виборів підготовлено та направлено відповідні відомості про новообраного депутата  до ЦВК.

Під час голосування зауважень та скарг з боку членів дільничної виборчої комісії №710732 та виборців  щодо списків виборців чи організації проведення виборів  не надходило.