Над реалізацією нових програм і проектів працювати разом. – голова райдержадміністрації Анатолій Яріш

27.06.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Яріш за участю голови районної ради Олексія Собка  провів нараду із сільськими головами, в ході якої були розглянуті актуальні для району питання.

Зокрема,  обговорено стан підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства  до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 року та ряд інших. Зазначено, що на сьогодні відповідно до розпорядження затверджено основні заходи з підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства  та утворено оперативний районний штаб з координації робіт у цьому напрямку. Комунальним підприємством теплових мереж Черкаського району на  підготовку тепломереж до опалювального сезону 2017-2018 рр. буде  проведено роботи на суму 351,6 тис. грн. Також прозвучав звіт про готовність соціальної сфери закладів: освіти, культури, охорони здоров’я, житлового фонду,  дорожньо-мостового господарства та про стан розрахунків за спожиті енергоносії і житлово-комунальні послуги. За підсумками  обговорення питання голова райдержадміністрації Анатолій Яріш доручив   керівництву комунального підприємства теплових мереж, керівникам житлово – комунальних підприємств, дорожніх служб району до 01.10.2017  забезпечити встановлення в багатоквартирних будинках приладів обліку тепла та гарячої води, а крім того забезпечити своєчасне надання до управління економіки райдержадміністрації звітів про хід запуску  котелень, подачі теплоносія споживачам та роботу в опалювальний період.

Начальникам відділів освіти, культури і туризму, управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації, головним лікарям Центральної районної лікарні, районної лікарні с.Мошни, комунального закладу «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  доручено  до 01.09.2017 забезпечити підготовку  підпорядкованих об’єктів соціальної сфери та надати до управління економіки райдержадміністрації акти  стану готовності теплового господарства  до роботи в опалювальний період  2017-2018 років. Доручено постійно вживати заходів щодо своєчасного та у повному обсязі здійснення поточних платежів та погашення заборгованості за отримані житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії, проводити постійну роз’яснювальну роботу серед споживачів енергоресурсів та житлово-комунальних послуг.

Окремо голова райдержадміністрації  Анатолій Яріш дав дорученя вивчити питання щодо переведення об’єктів соціальної сфери на альтернативні види опалення та надати конкретні пропозиції в світлі створення нової районної Програми енергозбереження.

Сільським головам сіл Чорнявка, Червона Слобода, Дубіївка, Хацьки, Хутори рекомендовано визначити власників багатоквартирних будинків з метою створення ОСББ.

Також присутні ознайомилися з підсумками  щодо надання населенню району субсидій на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ за опалювальний період 2016-2017 року та організацією роботи із призначення субсидій на літній період 2017 року.

Керівник районної влади звернувся до сільських голів з пропозицією надання допомоги управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щодо проведення перерахунків субсидій, створити відповідні умови уповноважених працівників.

– Закликаю вас до співпраці і взаємодопомоги, адже попереду нас чекає системна робота на впровадження і реалізацію нових програм і проектів для подальшого розвитку району.  – вказав Анатолій Яріш.

На  нараді ознайомилися з   епізоотичною ситуацією  (зі сказу тварин) на території району  та  розглянули  основні аспекти співфінансування  районної Програми боротьби з цією хворобою. Сільські голови схвально прийняли пропозицію  Анатолія Яріша про   виділення з сільських бюджетів коштів у рамках  даної Прграми.

Крім того, заслухано питання: про заходи щодо забезпечення населення якісною питаною водою, про облаштування місць масового відпочинку людей, про генеральні плани населених пунктів, детальні плани територій та питання відведення земельних ділянок, по кожному з яких голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.

Як бачимо, на контролі районної влади перебувають усі проблеми, які мають пріоритетне значення для громадян. А взятий головою райдержадміністрації новий курс на системні перетворення, масштабні проекти і програми,  забезпечить їх якнайшвидше вирішення.  Тому попереду  кожного, хто працює в органах влади, чекає активна діяльність щодо їх реалізації.