Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї  злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

27.06.2017 у райдержадміністрації проведений районний захід, присвячений Дню Конституції України, Дню державної служби та Дню молоді.

У сільських будинках культури проведено урочисті тематичні вечори, приурочені до Дня Конституції України. Відбулося покладання квітів до місць поховань та пам’ятних знаків загиблим учасникам АТО.

У  бібліотеках оформлені книжкові виставки та тематичні викладки літератури: «Знати, щоб захищати», «Конституція України – перепустка у світ гідного життя», «Конституція України в моєму житті», «Людина і закон», «Симфонія незалежної держави», «Закон – обов’язок для всіх», «Конституція України: настільна книга кожного українця», «Конституція України – традиційне і нове», «Знай свої права з молоду», «Конституція України: історичний аспект», перегляд літератури «Свобода слова та права людини – наш закон» , «Пилип Орлик та перша конституція»