Звертаємо вашу увагу!

Повідомляємо, що ПАТ «Черкасигаз» офіційним листом попередив про можливе відключення багатоквартирних будинків від газопостачання через відсутність договорів про експлуатацію внутрішньобудинкових газових мереж . Звертаємо  увагу жителів 35 багатоквартирних будинків розташованих у Хацьках, Дубіївці, Червоній Слободі, Хуторах та Чорнявці, у яких відсутній власник.

Кодексом газорозподільних систем передбачено, що для внутрішньобудинкових газових мереж, які є газорозподільною системою, взаємовідносини між їх власником і оператором ГРМ здійснюється виключно на умовах договору про експлуатацію внутрішньобудинкових газових мереж. Таким чином, для недопущення виникнення аварійних ситуацій на системах газопостачання, що може призвести до аварій, пожеж, вибухів та в свою чергу загибелі людей необхідно визначити управителів багатоквартирних будинків і укласти ними відповідні договори з ПАТ «Черкасигаз»

Відтак, будинки, в яких не створено ОСББ, або де не визначені балансоутримувачі, будуть відключені від систем газопостачання.

Про те, як створити ОСББ та заключити відповідні договори, власники багатоквартирних будинків можуть отримати консультацію у представників ГС «ОСББ Черкащини», які співпрацюють з Агенцією регіонального розвитку Черкащини. Агенція опікується в тому числі і питаннями енергоефективності, тому може надати юридично-правові консультації жителям цих будинків