Звертаємо вашу увагу!

Повідомляємо, що ПАТ «Черкасигаз» офіційним листом попередив про можливе відключення багатоквартирних будинків від газопостачання через відсутність договорів про експлуатацію внутрішньобудинкових газових мереж . Звертаємо  увагу жителів 35 багатоквартирних будинків розташованих у Хацьках, Дубіївці, Червоній Слободі, Хуторах та Чорнявці, у яких відсутній власник.

Кодексом газорозподільних систем передбачено, що для внутрішньобудинкових газових мереж, які є газорозподільною системою, взаємовідносини між їх власником і оператором ГРМ здійснюється виключно на умовах договору про експлуатацію внутрішньобудинкових газових мереж. Таким чином, для недопущення виникнення аварійних ситуацій на системах газопостачання, що може призвести до аварій, пожеж, вибухів та в свою чергу загибелі людей необхідно визначити управителів багатоквартирних будинків і укласти ними відповідні договори з ПАТ «Черкасигаз»

Відтак, будинки, в яких не створено ОСББ, або де не визначені балансоутримувачі, будуть відключені від систем газопостачання.

Про те, як створити ОСББ та заключити відповідні договори, власники багатоквартирних будинків можуть отримати консультацію у представників ГС «ОСББ Черкащини», які співпрацюють з Агенцією регіонального розвитку Черкащини. Агенція опікується в тому числі і питаннями енергоефективності, тому може надати юридично-правові консультації жителям цих будинків

Leave a Reply

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ

(0472) 31-42-54 — гаряча лінія Черкаської обласної прокуратури
(0472) 39-33-78 — приймальня МВС України у Черкаській області
(0472) 37-92-44 — гаряча лінія СБУ в Черкаській області

Інвестиційна карта Черкаського району

Енергоменеджмент – шлях до заощадження

Бережи енергію!

Сила нескорених!

Ми за чистоту ДОВКІЛЛЯ!