Розвиток спорту – на постійному контролі влади

Голова райдержадміністрації Анатолій Яріш  днями провів зустріч  у с. Дубіївка з народним депутатом Сегієм Рудиком, депутатом обласної ради Анатолієм Коверським,  головою районної ради Олексієм Собком, сільським головою Олександром Кривошеєю  щодо  будівництва сучасного футбольного міні – поля.

Учасники зустрічі оглянули хід проведення підготовчих  будівельних робіт. Слід завначити, що даний проект реалізовується в життя  за підтримки  депутата обласної ради ВолодимираЛашкула. Найзатратніший матеріал  – штучне покриття –  вже придбано  завдяки його спонсорській  допомозі .
Також Анатолій Яріш висловив слова вдячності сільському голові Олександру Кривошеї за  облаштування  у с. Дубіївка паркової зони.