Оглянули медичний заклад та проінспектували ремонт дороги

Голова райдержадмінстрації Анатолій Яріш 26.06.2017  зустрівся з народним депутатом Сергієм Рудиком. В ході зустрічі було здійснено спільний робочий візит у с. Вергуни, де оглянуто заклади соціальної сфери. Особливу увагу сторони приділили місцевому Вергунівського ФАПу, де його  завідувачу Валентині Пікаловій, яка  має 60 років трудового стажу,  за сприяння народного депутата, було вручено велосипед для проведення виїздів до пацієнтів.

Цього ж дня Анатолій Яріш та Сергій Рудик  разом із керівником Служби автомобільних доріг Черкаської області Владиславом Демиденком у с. Червона Слобода проінспектувати проведення ремонту ділянки дороги, якої  планується відремонтувати 7,7 км на загальну суму понад 70 мільйонів гривень. Зараз  дану ділянку повністю відфрезеровано  і здійснено підготовчі роботи до основного ремонту. Роботи виконує підрядник  – ТОВ “Головшляхбуд”. Акентовано  на якості виконання робіт та вчасному введенні об’єкта в експлуатацію.