Шановні жителі Черкаського району!

       Щиро вітаю з Днем  Конституції України!

      Прийняття Основного Закону ознаменувало закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

       Наша Конституція зіткана з сяйва зірок та гомону лісів, скупана в кришталевих струмках та козацькій звитязі, змочена сльозами невільників та обласкана натхненним вітром свободи. Це дорогоцінне народне надбання, що покликане берегти право людини на вільне життя та всебічний розвиток особистості. І зараз, коли в Україні проходять процеси реформування та євроінтеграції, започатковані Президентом Петром Порошенком, конституційні засади набувають особливого значення як для державотворення в цілому, так і конкретно для кожної людини.

        Тож хай особистий внесок кожного з нас у соціально – економічний розвиток батьківщини, наша активна життєва позиція служать розбудові конституційного суспільства, тому що  тільки разом ми зможемо створити нову європейську Україну.   А надання нашій державі безвізу ще раз підтверджує визнання нашої Конституції європейським співтовариством. Тепер усе залежить від нашого порозуміння, консолідації, злагодженості і скоординованості рішень та дій.     

        Напередодні цього урочистого дня від усього серця бажаю усім добра і натхнення, добробуту і затишку, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці. Хай взаєморозуміння і взаємоповага сприяють подальшій розбудові нашої державності, встановленню миру і стабільності на нашій волелюбній козацькій землі!

                                                        З повагою

Голова районної державної адміністрації                                                                            Анатолій Яріш                                                       

 

Leave a Reply

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ

(0472) 31-42-54 — гаряча лінія Черкаської обласної прокуратури
(0472) 39-33-78 — приймальня МВС України у Черкаській області
(0472) 37-92-44 — гаряча лінія СБУ в Черкаській області

Інвестиційна карта Черкаського району

Енергоменеджмент – шлях до заощадження

Бережи енергію!

Сила нескорених!

Ми за чистоту ДОВКІЛЛЯ!