Шановні жителі Черкаського району!

Щиро вітаю з Днем  Конституції України!

Прийняття Основного Закону ознаменувало закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Наша Конституція зіткана з сяйва зірок та гомону лісів, скупана в кришталевих струмках та козацькій звитязі, змочена сльозами невільників та обласкана натхненним вітром свободи. Це дорогоцінне народне надбання, що покликане берегти право людини на вільне життя та всебічний розвиток особистості. І зараз, коли в Україні проходять процеси реформування та євроінтеграції, започатковані Президентом Петром Порошенком, конституційні засади набувають особливого значення як для державотворення в цілому, так і конкретно для кожної людини.

Тож хай особистий внесок кожного з нас у соціально – економічний розвиток батьківщини, наша активна життєва позиція служать розбудові конституційного суспільства, тому що  тільки разом ми зможемо створити нову європейську Україну.   А надання нашій державі безвізу ще раз підтверджує визнання нашої Конституції європейським співтовариством. Тепер усе залежить від нашого порозуміння, консолідації, злагодженості і скоординованості рішень та дій.

Напередодні цього урочистого дня від усього серця бажаю усім добра і натхнення, добробуту і затишку, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці. Хай взаєморозуміння і взаємоповага сприяють подальшій розбудові нашої державності, встановленню миру і стабільності на нашій волелюбній козацькій землі!

З повагою

Голова районної державної адміністрації                                                                            Анатолій Яріш