Футбольна команда з Черкаського р-ну “Академія-Черкаський Дніпро” – Чемпіон України серед команд Першої ліги

Президент “Корпорації ФК “Черкаський Дніпро” Володимир Лашкул зустрівся з Чемпіонами України серед однолітків, командою “Академія-Черкаський Дніпро-Зоря”. У заході взяв участь голова райдержадміністрації Анатолій Яріш.

Урочисте привітання футболістів відбулося на стадіоні академії. З нагоди цієї події місцевий художній колектив “Сяйво”, білозірського центру культури і дозвілля (керівник: Наталя Воркута), підготував святкову програму.

Як зазанчив, Володимир Лашкул ще тиждень тому футбольний клуб проводжав на змагання просто юніорів, сьогодні – команда виборола титул Чемпіонів України серед команд Першої ліги (U-19). Позаду вісімнадцять турів чемпіонату, 1980 кілометрів дороги, настанови тренерів, хвилювання близьких та вболівальників. На Фіналі Чотирьох команда знову довела своє лідерство виборовши титул абсолютних чемпіонів своєї категорії, золоті медалі та особисті нагороди.

Футбольна команда з Черкаського р-ну

В заходах також взяли участь голова білозірської громади Володимир Міцук,   перший заступник Федерації футболу України  Черкаської області Володимир Фощій.