йшлося  на нараді,  яку провів 31.05.2017 голова райдержадміністрації Анатолій Яріш, розглядалися  питання підготовки до проведення антитерористичних навчань. У нараді взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, начальник Антитерористичного центру Головного управління служби безпеки України в Черкаській області Сергій Блаков, сільські голови, керівники підрпиємств і організацій,  представники військових частин і силових структур.

Було вказано, що метою їх проведення є насамперед відпрацювання  взаємодії  всіх служб та органів влади на мінімізувати негативних наслідків можливої  надзвичайної ситуації. Тому тренування відбудуться в умовах максимально наближених до реальних.

Наразі підготовка до антитерористичних навчань триває.