Ліквідація заборгованості – соціально – важливе завдання.

Голова райдержадміністрації Анатолій Яріш 31.05.2017 провів засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Найбільш гострою в районі є ситуація, що склалася в районі на колишньому підприємстві ЗАТ “Агротепличний комбінат”, яке ще п’ять років тому було визнано банкрутом. Проте і досі  тут залишається заборгованість по заробітній платі майже у 2,7 мільйона гривень. Ліквідатор підриємства –  банкрута  Максим Звєздічев проінфомував про дії щодо ліквідації заборгованості. Адже за цей час заборгована заробітна плата була погашена лише в сумі 500 тисяч гривень.  Тож комісія   райдержадміністрації з питань заборгованої заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат своїм рішенням зобов’язала арбітражного керуючого надати звіт про роботу щодо погашення заборгованості по агротепличному комбінату.

Також було розглянуто стан виплати заборгованості із відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій на підприємстві СФГ”Чапличне” та погашення страхових внесків до управління Пенсійного фонду у Черкаському районі ФОП Т.В. Юрченко.

Комісією прийняті рішення щодо проведення якнайшвидших заходів по ліквідації заборгованості.

Це соціально  – важливі  питання і для громадян, і для району вцілому, а тому перебувають на постійному конролі – підреслив голова райдержадміністрації Анатолій Яріш .

 

 

Leave a Reply

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ

(0472) 31-42-54 — гаряча лінія Черкаської обласної прокуратури
(0472) 39-33-78 — приймальня МВС України у Черкаській області
(0472) 37-92-44 — гаряча лінія СБУ в Черкаській області

Інвестиційна карта Черкаського району

Енергоменеджмент – шлях до заощадження

Бережи енергію!

Сила нескорених!

Ми за чистоту ДОВКІЛЛЯ!