Три природоохоронні проекти району перемогли у конкурсному відборі

    Зокрема, проект щодо стерилізації бездомних тварин, проведення комплексу робіт по регулюванню та поліпшенню гідрологічного стану на річці Рудка, заходи щодо відтворення і підтримки сприятливого гідрологічного режиму частини стоку річки Вільшанка.

Конкурсна комісія визначила природоохоронні проекти, що співфінансуватимуться з обласного бюджету. Загалом же на реалізацію проектів у 2017 році передбачено біля 15 млн. грн.

На засіданнях, що проведені 26 і 30 травня 2017 року, розглянуто 32 проекти, підготовлених територіальними громадами області.

Відповідним рішенням обласної ради передбачено, що 50 відсотків загального обсягу коштів екологічного фонду буде розподілено в разі відбору проектів за результатами конкурсу на умовах співфінансування із місцевими бюджетами (частка спільного кошту має становити не менше 10%).

Члени комісії віддавали перевагу тим проектам, що мають змістовну екологічну складову, передбачають покращення стану навколишнього середовища і природоохоронний ефект, а також мають найбільший відсоток співфінансування із місцевих бюджетів. Це, зокрема, з реконструкції водовідведення та каналізаційних мереж, відновлення гідрологічного режиму річок і ставків, вирішення вивезення сміття та твердих побутових відходів в населених пунктах тощо.

Таким чином, до розгляду за оціночними критеріями було допущено 25 проектів, з яких 14 – пройшли конкурсний відбір. Це, природоохоронні проекти з Черкаського, Звенигородського, Лисянського, Тальнівського, Золотоніського, Уманського районів та інші. Сума фінансування на їх виконання становитиме близько 13 млн. 971 тис. гривень.

У роботі комісії облдержадміністрації з оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, реалізація яких передбачена у цьому році взяв участь голова обласної ради Олександр Вельбівець.

Leave a Reply

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ

(0472) 31-42-54 — гаряча лінія Черкаської обласної прокуратури
(0472) 39-33-78 — приймальня МВС України у Черкаській області
(0472) 37-92-44 — гаряча лінія СБУ в Черкаській області

Інвестиційна карта Черкаського району

Енергоменеджмент – шлях до заощадження

Бережи енергію!

Сила нескорених!

Ми за чистоту ДОВКІЛЛЯ!