У Білозірській ОТГ три сімейних лікаря отримають квартири

Троє сімейних лікарів в Білозірській об’єднаній територіальній громаді отримають новенькі квартири. Приступити до медичної практики вони мають із 1 серпня.

– Ми з ними домовилися, що вони приїдуть працювати до нас, — зауважив під час сьогоднішньої зустрічі із представниками ЗМІ голова Білозірської ОТГ Володимир Міцук, зауваживши, що лікарі мають приїхати із Луганської, Кіровоградської і Полтавської областей.

Під квартири для медиків була переобладнання Білозірська школа І-ІІ ступенів. На ремонт цих приміщень пішов 1, 7 млн грн інфраструктурних коштів.

Окрім того, як зауважив  всі три лікаря будуть забезпечені усім необхідним для роботи обладнанням. Обіцяють їм і достойну зарплатню.

Таким чином, зауважив голова, вони створюють сприятливі умови для залучення гарних спеціалістів, адже наразі в Центрі первинної медико-санітарної допомоги працює переважна більшість медиків пенсійного віку.

Окрім того, в цьому ж приміщенні будуть виділені дві кімнати по 4 ліжка в кожній для дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 18-річного віку і не мають, де жити.

Повідомляє інтрнет – видання  ВиЧерпно