До Дня захисту дітей проведено відкритий чемпіонат з боксу серед юнаків

Голова райдержадміністрації  Анатолій Яріш нагородив переможців відкритого  чемпіонату з боксу серед юнаків, який відбувся у с.Червона Слобода до Дня захисту дітей.

До зали боксу «Барвінок» взавітали боксери команд  відділення боксу ДЮСШ «Мрія» із с. Геронимівки, Свидівок, Руської Поляни та Червоної Слободи, та гості з Вергунівської секції єдиноборств, КДЮСШ «Вулкан», СК «Манеж».

Змагання відкрив голова Черкаської райдержадміністрації Анатолій  Яріш,  який привітав спортсменів та побажав їм досягнень і перемог.

Незважаючи на юний вік,  боксери змагалися впевнено та сміливо, показуючи при цьому високі спортивні результати.

У різних вагових категоріях перемогу здобули спортсмени з сіл Геронимівка, Червона Слобода, Свидівок, Руська  Поляна.

Голова райдержадміністрації Анатолій Яріш взяв особисту участь у нагородженні боксерів.

Василенко Максим, Костенко Максим, Бурим Іван, Іванцов Олег, Сула Ростислав, Радчук Євген  (с. Геронимівка, тренер – Іскра Борис Петрович); Куліда Артем, Чепурний Данііл, Куліда Станіслав, Кикоть Микола, Гончаренко Олексій, Мельников Богдан, Ковтун Валентин, Величко Андрій, Прокопенко Вадим (с. Червона Слобода,  тренер – Шленчак Сергій Сергійович); Черепенко Павло, Маркін Максим та Маркін Володимир (с. Свидівок, тренер – Сопілков Олег Анатолійович); Шраменко Артур, Кравченко Дмитро, Олійник Ілля, Кащенко Артем, Авраменко Артем, Половинка Дмитро (с. Р. Поляна, тренер – Коваль Юрій Романович).

Переможці: