29.05. 2017  у  районній державній адміністрації. У нараді  участь працівники служби у справах дітей,   відділів у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти райдержадміністрації, Черкаського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділу державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення РДА.

Розглянуто питання щодо неповнолітніх, які без поважних причин не відвідують школу; неповнолітніх, схильних до правопорушень; сімей, у яких батьки не виконують належним чином свої батьківські обов’язки; одноразових виплат у зв’язку з повноліттям дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Обговорено стан оздоровлення дітей Черкаського району, визначені основні проблеми з даного питання та шляхи їх вирішення з метою покращення якісних та кількісних показників оздоровлення дітей.