У районі розпочали роботу пришкільні табори

З метою забезпечення відпочинку дітей, їх  національного – патріотичного виховання,  створення належних умов для освітньої, культурно-оздоровчої та спортивної роботи під час літніх канікул сьогодні розпочали роботу пришкільні табори.  Відпочинкова зміна в них триватиме 14 робочих днів до 16.05.2017.

Створено 26 пришкільних таборів на базі 26-ти загальноосвітніх шкіл. За кошти районного бюджету тут налагоджено дворазове харчування та організовано цікавий і змістовний відпочинок. У цьому році особлива увага буде приділятися національно – патріотичному вихованню школярів.

До відпочинку в таборах першочергово  залучаються діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних, малозабезпечених сімей, обдаровані та діти учасників АТО.

Отже, учні побувають на екскурсіях до пам’ятних місць , візьмуть участь у захоплюючих іграх та заходах, і просто весело та з користю для себе  проведуть час.А сьогодні, в 1-ший день у всіх таборах був День знайомств, під час якого були проведені святкові лінійки – відкриття табору,  знайомство з правилами табору,  презентація загонів.