У турнірі серед дитячих команд з міні–футболу перемогли команди сіл Степанки, Геронимівка та Хацьки

27.05.2017 в селі Степанки Черкаського району було проведено фінальну частину турніру серед дитячих команд з міні–футболу «Кубок Відкриття» сезону 2016/17 року. Так, за підсумками турніру переможцем стала команда с. Степанки, друге – команда с. Геронимівка, третє – с. Хацьки та відповідно четверте місце посіла команда с. Леськи. Переможцям та призерам змагань було вручено заслужені нагороди гостями і організаторами турніру. Нагородження провели Анатолій Яріш, голова Черкаської РДА;  Сергій Коновалов, заслужений майстер спорту України, володар кубку України;  Володимир Доманський,  депут обласної ради та інші гості з Києва. Також гостями турніру колегіально було нагороджено іменними кубками у номінаціях: