Цієї суботи у селі Степанки Черкаського району відбулась фінальна частина турніру серед дитячих команд з міні-футболу «Кубок Відкриття» сезону 2016/17 року. Дощ, який вже став давньою доброю традицією цього заходу, не спромігся охолодити запал молодих футболістів: гра видалась палкою й напруженою та, врешті-решт, завершилась переконливою перемогою команди приймаючої сторони.

     Розвиток спортивної галузі для нашої держави – завдання не з простих, тим паче – на районному рівні, серед підростаючого покоління сіл і селищ. Та будь-які зусилля варті того, щоб бачити, як сучасна молодь все більше схиляється до спорту, здорового способу життя, активного відпочинку. Адже наша найвища винагорода – радісний блиск в очах наших дітей, їх впевненість та жага до руху вперед, їх перші – бодай невеликі – вершини, підкорені власними силами.

    Цього дня кожна з команд продемонструвала гідну гру і незламний бойовий дух. Тож від усього серця зичу юним спортсменам віри у себе, подальших звершень та блискучих перемог, а їх тренерам – терпіння й наснаги у нелегкій праці: вихованні нового покоління зірок українського футболу!

 

 З повагою

голова районної державної адміністрації                                                                                                                                                                                                                                  Анатолій Яріш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *