Юні футболісти показали гідну гру

Цієї суботи у селі Степанки Черкаського району відбулась фінальна частина турніру серед дитячих команд з міні-футболу «Кубок Відкриття» сезону 2016/17 року. Дощ, який вже став давньою доброю традицією цього заходу, не спромігся охолодити запал молодих футболістів: гра видалась палкою й напруженою та, врешті-решт, завершилась переконливою перемогою команди приймаючої сторони.

     Розвиток спортивної галузі для нашої держави – завдання не з простих, тим паче – на районному рівні, серед підростаючого покоління сіл і селищ. Та будь-які зусилля варті того, щоб бачити, як сучасна молодь все більше схиляється до спорту, здорового способу життя, активного відпочинку. Адже наша найвища винагорода – радісний блиск в очах наших дітей, їх впевненість та жага до руху вперед, їх перші – бодай невеликі – вершини, підкорені власними силами.

    Цього дня кожна з команд продемонструвала гідну гру і незламний бойовий дух. Тож від усього серця зичу юним спортсменам віри у себе, подальших звершень та блискучих перемог, а їх тренерам – терпіння й наснаги у нелегкій праці: вихованні нового покоління зірок українського футболу!

 

 З повагою

голова районної державної адміністрації                                                                                                                                                                                                                                  Анатолій Яріш

Leave a Reply

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ

(0472) 31-42-54 — гаряча лінія Черкаської обласної прокуратури
(0472) 39-33-78 — приймальня МВС України у Черкаській області
(0472) 37-92-44 — гаряча лінія СБУ в Черкаській області

Інвестиційна карта Черкаського району

Енергоменеджмент – шлях до заощадження

Бережи енергію!

Сила нескорених!

Ми за чистоту ДОВКІЛЛЯ!