28 травня – День прикордонника

Шановні охоронці державних рубежів України!
Дорогі ветерани прикордонної служби!
Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем прикордонника. Саме прикордонні війська одними з перших стали на захист цілісності України і дали героїчну відсіч нападникам у найгарячіших точках антитерористичної операції, проявили при цьому мужність і героїзм.
Серед них – військові Оршанецького Навчального центру Державної прикордонної служби України. І нині, у нелегкий для України час, коли на Сході триває військова агресія, вони на передових рубежах захищають рідну землю від ворога.

Прикордонники роблять це ціною свого життя і здоров’я, свято виконують свій патріотичний обов’язок перед Батьківщиною і зберігають вірність військовій присязі.

А 15 найкращих синів «Оршанця», їхній командир генерал-майор Ігор Момот віддали найдорожче – своє життя за незалежність і територіальну цілісність Вітчизни.

Ми глибоко поважаємо своїх захисників – прикордонників та і надалі будемо підтримувати дружні зв’язки і співпрацю з ними, долучаючись до розв’язання важливих проблем навчального центру. Разом дбатимемо, аби вдосконалювати військову підготовку  та матеріальне забезпечення захисників Вітчизни. Адже всім нам потрібні мир, спокій, у незалежної Україні.

Висловлюю вдячність прикордонникам Оршанця за дієву допомогу  у військово – патріотичному вихованні дітей та молоді Черкаського району. Свій бойовий дух ви щедро передаєте підростаючому поколінню, навчаєте його практичним основам військової служби та берете активну участь у районних заходах.

Шановні прикордонники, прийміть щирі вітання зі святом та вдячність  за сумлінне виконання військового обов’язку. Мирних вам кордонів, міцного здоров’я, щастя в житті, спокійної служби!

Нехай любов до Батьківщини й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народу.

 

Голова райдержадміністрації                                                                           Анатолій Яріш

Leave a Reply

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ

(0472) 31-42-54 — гаряча лінія Черкаської обласної прокуратури
(0472) 39-33-78 — приймальня МВС України у Черкаській області
(0472) 37-92-44 — гаряча лінія СБУ в Черкаській області

Інвестиційна карта Черкаського району

Енергоменеджмент – шлях до заощадження

Бережи енергію!

Сила нескорених!

Ми за чистоту ДОВКІЛЛЯ!