Як максимально унеможливити виникнення надзвичайної ситуації при відключенні електроенергії вирішено на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Голова райдержадміністрації Анатолій Яріш за участю голови районної ради Олексія Собка провів засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході комісії було  обговорено ситуацію, яка може скластися  із припиненням ПАТ «Черкасиобленерго» електропостачання населенню та соціальним, промисловим і стратегічним об’єктам, також визначено план оперативних заходів, щоб мінімізувати негативні наслідки. В роботі комісії взяли участь представники підприємств району, заступники командира військової частини А 3193, представник військової частини А 3177, сільські голови сіл Геронимівки, Червоної Слободи, Леськи, Хутори, сільський староста с. Ірдинь.

–  Ситуація, що склалася з «Черкасиобленерго», структурним підрозділом якого є Черкаський район електромереж, в умовах надзвичайної ситуації може призвести до припинення електропостачання низки об’єктів району, зокрема й підвищеної небезпеки. Для того, аби знайти її оптимальне вирішення, докладає багато зусиль обласна влада, зокрема голова ОДА Юрій Ткаченко. Проте, в даний час маємо опрацювати спільні дії у нас в районі, щоб максимально унеможливити виникнення надзвичайної ситуації та запобігти її негативним наслідкам. Особливо це стосується лікарень, дитячих та соціальних установ, промислових підприємств. – наголосив голова райдержадміністрації Анатолій Яріш.

Тож результатом засідання комісії було прийняття плану спільних дій районної та місцевої влади, силових структур, служби надзвичайних ситуацій та інших, в тому числі і щодо створення суб’єктами господарювання резерву дизпалива.