Як максимально унеможливити виникнення надзвичайної ситуації при відключенні електроенергії вирішено на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


  Голова райдержадміністрації Анатолій Яріш за участю голови районної ради Олексія Собка провів засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході комісії було  обговорено ситуацію, яка може скластися  із припиненням ПАТ «Черкасиобленерго» електропостачання населенню та соціальним, промисловим і стратегічним об’єктам, також визначено план оперативних заходів, щоб мінімізувати негативні наслідки. В роботі комісії взяли участь представники підприємств району, заступники командира військової частини А 3193, представник військової частини А 3177, сільські голови сіл Геронимівки, Червоної Слободи, Леськи, Хутори, сільський староста с. Ірдинь.

–  Ситуація, що склалася з «Черкасиобленерго», структурним підрозділом якого є Черкаський район електромереж, в умовах надзвичайної ситуації може призвести до припинення електропостачання низки об’єктів району, зокрема й підвищеної небезпеки. Для того, аби знайти її оптимальне вирішення, докладає багато зусиль обласна влада, зокрема голова ОДА Юрій Ткаченко. Проте, в даний час маємо опрацювати спільні дії у нас в районі, щоб максимально унеможливити виникнення надзвичайної ситуації та запобігти її негативним наслідкам. Особливо це стосується лікарень, дитячих та соціальних установ, промислових підприємств. – наголосив голова райдержадміністрації Анатолій Яріш.

Тож результатом засідання комісії було прийняття плану спільних дій районної та місцевої влади, силових структур, служби надзвичайних ситуацій та інших, в тому числі і щодо створення суб’єктами господарювання резерву дизпалива.

Leave a Reply

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ

(0472) 31-42-54 — гаряча лінія Черкаської обласної прокуратури
(0472) 39-33-78 — приймальня МВС України у Черкаській області
(0472) 37-92-44 — гаряча лінія СБУ в Черкаській області

Інвестиційна карта Черкаського району

Енергоменеджмент – шлях до заощадження

Бережи енергію!

Сила нескорених!

Ми за чистоту ДОВКІЛЛЯ!