Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу випускникам в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Висловлюю сердечну вдячність  педагогічному колективу району за сумлінну працю, за щедрість душі і глибокі знання, які ви так щедро передаєте підростаючому поколінню, за всебічний розвиток особистостей, а особливо за національно – патріотичне виховання молоді.

Для одинадцятикласників  цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий  передзвін виряджає вас у доросле життя. Я твердо вірю, що  ви твердо  крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за  власну долю та долю країни.  Повсякчас пам’ятайте:  ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою  винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас свою любов, мудрість,  добро своїх гарячих сердець.

А нашим юним друзям – школярам продуктивно відпочити,  набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком  нового етапу навчання.

Щиро бажаю всім випускникам знайти свою життєву стежину, а  головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей,  творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю і нашого району.

Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!

Голова райдержадміністрації                                                                   Анатолій Яріш