Хай останній дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією на життєві гаразди та успіхи. – Анатолій Яріш

Сьогодні у всіх школах району пройшло свято Останнього дзвоника. Урочисте відзначення завершення навчального року відбулось і в Хутірській загальноосвітній школі  І-ІІІ ст, куди в цей день з найщирішими привітаннями завітав голова райдержадміністрації, випускник цього навчального закладу  Анатолій Яріш. У своєму вітальному слові побажав молодшим школярам цікавого, різноманітного  відпочинку на канікулах, а випускникам – знайти свою життєву дорогу, обрати професію та стати гідними громадянами України.

– Мої особливі вітання випускникам. для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Це один з тих моментів життя, який закарбовується назавжди. Вже завтра вам доведеться робити власні кроки, самостійні висновки, будувати своє майбутнє, нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави.  Бажаю кожному з вас зробити правильний вибір. Ставте собі найвищі цілі та впевнено досягайте їх. Адже саме силою ваших знань та здобутих умінь буде творитися майбутнє України і нашого Черкаського краю, зокрема. Щасливої вам життєвої дороги під мирним небом!

   Також вітаю батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.

    А юним школярикам – гарно відпочити на канікулах,    набратися яскравих незабутніх вражень та сил перед початком  нового етапу навчання

     День Останнього дзвоника є по-справжньому всенародним святом. Вірю, що спільними зусиллями ми і надалі плекатимемо молоде покоління – дітей та учнівську молодь, які розбудовуватимуть українську державу, гідно представлятимуть її у світі. Бажаю всім  учням  міцного здоров’я, миру та добра, успіхів у навчанні і здійснення мрій! Нехай з вами завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку і нині відстоюють українські Герої. Будьте гідними їх патріотизму та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нове європейське майбутнє нашої держави.

       Хай останній дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією на життєві гаразди та успіхи. – наголосив керівник району.

Найщирішу вдячність за турботу про дітей, за професіоналізм і відданість роботі, за  посіяні ними глибокі знання і душевне тепло, що стануть основою високих  життєвих досягнень  вихованців висловив Анатолій Яріш  педагогам та побажав подальших успіхів у роботі.

Відзначив голова райдержадміністрації і те, що цьому навчальному році учні Черкаського району стали активними учасниками олімпіад, змагань та конкурсів різних рівнів. Серед них – і 4 учні Хутірської  школи, які зайняли призові  місця на районних олімпіадах, 20 учнів стали призерами  спортивних змагань, 5 учнів перемогли в обласних конкурсах дитячої творчості. Тож осітянам слід і надалі  розвивати кращі надбання та здобутки, які є основою національно – патріотичного виховання дітей та молоді..

Напутні слова випускникам виголосили вчителі, класні керівники, почесні гості, батьки.

Підбиваючи підсумок навчального року, дирекція школи відзначила грамотами кращих учнів та переможців олімпіад і конкурсів, за високі досягнення у навчанні та творчі здобутки. Завершилась урочиста лінійка традиційним прощальним останнім дзвоником.

Leave a Reply

Зворотній зв’язок із владою

«Гаряча лінія» Черкаської районної державної адміністрації:
За телефонним номером: 64-02-81
Працює з понеділка по п’ятницю o 8.00 до 17.15
Електронна пошта для ваших листів - cherkaskarda@ukr.net або 04061317@mail.gov.ua
Урядова "гаряча лінія" 0 800 507 309 www.ukc.gov.ua

Скажи корупції – НІ! 0-800-503-200 – гаряча лінія НАБУ

(0472) 31-42-54 — гаряча лінія Черкаської обласної прокуратури
(0472) 39-33-78 — приймальня МВС України у Черкаській області
(0472) 37-92-44 — гаряча лінія СБУ в Черкаській області

Інвестиційна карта Черкаського району

Енергоменеджмент – шлях до заощадження

Бережи енергію!

Сила нескорених!

Ми за чистоту ДОВКІЛЛЯ!