Жительці с. Мошни присвоєно почесне звання “Берегиня України”

Днями в м.Київ, відбулося відзначення переможців Міжнародного проекту “Я – Українка!”

Міжнародний проект “Я – Українка!”, що проходить за підтримки Президента України Петра Порошенка, присвоїв почесне звання “Берегиня України” із врученням однойменного Ордену жительці села Мошни, волонтеру і педагогу Лесі Костянтиновій.

Нагадаємо, що  з метою гідного представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя боротьбі за кращу долю України, відродженню, звеличенню нашої рідної землі добрими справами, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» започаткував Міжнародний проект «Я — Українка».

Проект здійснюється за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, керівників місцевого самоврядування, обласних та районних адміністрацій, громадських об’єднань тощо. Він розповість про жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для блага та розквіту нації. Вони возвеличують країну, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям.

http://За повідомленням http://moshny.ck.ua/main/2723-moshnvchanka-otrimala-zvannya-bereginya-ukrayini.html