Шановні мої земляки!

У неділю 21 травня ми разом з усією Україною вшануємо пам’ять жертв політичних репресій, відповідно Указу Президента України від 21 травня 2007 року № 431.

В цей день ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув від репресій тоталітарного режиму – вченим і діячам культури, військовим і інженерам, робітникам і селянам. Якою була б Україна сьогодні, якби тоді вони вижили, реалізували свої таланти і прогресивні думки, за які їх і було страчено.

Життями жертв політичних репресій встелена дорога до української демократії.

І хоч якби не замовчувалася історична правда, ми маємо її знати, аби ніколи не дозволити проявам тоталітаризму знищувати долі людей, не допустити їх

в  сучасному житті.

Український народ поніс величезні жертви. Та попри все, ми зуміли вистояти і підтвердити на весь світ свою незалежність в час революції Гідності, не схилили голови перед російським агресором. І зараз українські вони мужньо захищають      суверенітет держави на Сході. Наш вибір підтримала Європа, про що свідчить надання українцям безвізового режиму.

Та боротьба триває – у військових сутичках, у реалізації реформ, у становленні громадянського мислення, зрештою, у наших серцях.

Та ми обов’язково преможемо, адже жертви політичних репресій полягли в ім`я вільної і демократичної України.

Вічна їм пам’ять!

Сили, добра, віри і надії кожному жителю Черкаського району!