Дієва співпраця – основа вирішення проблем району.

Про це голова райдержадміністрації  Анатолій Яріш наголосив сьогодні 18.05.2017 , на нараді  за участю голови районної ради Олексія Собка та сільських голів. На порядок денний було винесено актуальні для Черкаського району питання.

Зокрема, про стан проведення призову громадян на строкову військову службу в районі у квітні-травні 2017 року доповідали Євген Корж,  військовий комісар та Олександр Шиш, заступник військового комісара Черкаського об’єднаного міськрайонного військового комісаріату. Вони проінформували про те, що доведений план призову на строкову службу  район в основному виконує. Для його успішного завершення  вони закликали сільських голів, особливо тих населених  пунктів, де показники не виконуються докласти максимум зусиль. Першочергово мова йшла про с.Червону Слободу. Сільський голова Зінаїда Михайленко намагалася пояснити ситуацію не виконання призову різними причинами, проте вони не вирішуюють її недопрацювань як відповідальної особи. Тому військові вказали на штрафні санкції, які будуть вживатися.

• При плані в 43 призовника наразі маємо 38. Особиста подяка за виконання наряду сільським головам Білозірської ОТГ , Будище, Руської Пояни, Мошен, Свидівка, Хацьок, Яснозір’я. На жаль, ситуація не змінилася по Червоній Слободі і Хуторах. На сільського голову та начальника військово-облікового столу в Червоній Слободі складені адмінпротоколи. Окрім того, не бачимо співпраці з боку поліції. Ми направили 700 справ по строковиках, яких розшукуємо. І не отримали жодної відповіді. Натомість у Свидівку підтримали ініціативу заохочення строковиків до служби. Молодому бійцю, який пішов служити, виплатили 10 тисяч гривень одноразової допомоги з місцевого бюджету. – Євген Корж ,  військовий комісар Черкаського об’єднаного міськрайонного військового комісаріату

Голова райдержадміністрації Анатолій Яріш наголосив на тому, що  районною владою і надалі буде проводитися підтримка призовної кампанії в різних напрямках та поцікавився тим, як проходить її інформаційний супровід.

Також на нараді приділили увагу пільговому перевезенню громадян. Сільські голови  населених пунктів, де ще не виділено кошти до районної програми співфінасування пільгового перевезення, проінформували про терміни вирішення проблеми.

Головне, як наголосив голова РДА Анатолій Яріш, ми маємо попіклуватися, щоб громадяни, які потребують допомоги, реально її відчули,  та закликав сільських голів до дієвої співпраці.

Використано матеріали часопису Сільські обрії