Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді               та спорту Черкаської районної державної адміністрації

вул. В’ячеслава Чорновола, 157, м. Черкаси Черкаська область, 18003

Загальні умови

Посадові обов’язки 1) організація роботи відділу з питань правової освіти молоді;

2)  попередження та профілактика злочинності, правопорушень, наркоманії, насильства, СНІДу у молодіжному середовищі;

3) забезпечення участі у підборі, організації та направленні дітей соціально-незахищених категорій на оздоровлення           та відпочинок;

4) організація заходів та методичний контроль, аналіз та оцінка стану реалізації            у районі державної молодіжної політики;

5)  надання консультацій з питань оформлення посвідчень багатодітних родин;

6) підготовка матеріалів з питань молодіжного  кредитування на розгляд комісії районної державної адміністрації;

7) забезпечення в установленому порядку організації  розгляду звернень та заяв громадян, що надійшли до відділу                    з питань, які належать до його компетенції;

8) забезпечення участі в організації                          та проведенні семінарів, нарад, конференцій з питань, що належать                 до компетенції відділу

Умови оплати праці згідно зі штатним розписом

Інформація про строковість

чи безстроковість призначення на посаду

на постійній основі
Перелік документів необхідних для участі в конкурсі та строк їх подання 1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі                   із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій повідомляється,             про незастосування заборон, визначених частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», надання згоди на проходження перевірки  та оприлюднення відомостей стосовно кандидата на вакантну посаду відповідно            до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копія (копії) документа (документів)             про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Електронна декларація осіб,  уповноваже-них    на     виконання    функцій     держави           або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

7. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Документи приймаються  до 17 год. 00 хв.                01 червня 2017 року сектором з питань управління персоналом апарату районної державної адміністрації.

Дата, час і місце проведення конкурсу 07 червня 2017 року о 10-00,

18003 м. Черкаси,

вул. В’ячеслава Чорновола, 157,

Черкаська районна державна адміністрація

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення  конкурсу Мевша Наталія Миколаївна

е-mail: kadru310@ukr.net

Вимоги до професійної компетентності*
Загальні вимоги**
1. Освіта вища освіта ступеня молодшого   бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи не потребує

3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги***

1. Освіта
2. Знання законодавства Конституція України, Закон України «Про державну службу», Закон України «Про запобігання корупції»

3. Професійні чи технічні знання знання нормативно — правових актів, що регламентують діяльність відділу

4. Спеціальний досвід роботи не потребує

5.  Знання сучасних інформаційних технологій впевнений користувач ПК (MS Word, MS Excel, Outlook Express, Internet)

6.  Особистісні якості 1) відповідальність;

2) орієнтація на обслуговування;

3) вміння працювати в стресових ситуаціях

______________

* У разі оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади категорії “А” зазначаються відомості відповідно до затвердженої постановою Кабінету Міністрів України Типової вимоги до професійної компетентності на відповідну посаду державної служби.
** Зазначаються відповідно до частини другої статті 20 Закону України “Про державну службу”.
*** Визначаються суб’єктом призначення з урахуванням вимог спеціальних законів, що регулюють діяльність відповідного державного органу, в порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, та з урахуванням вимог посадових інструкцій.

Розпорядження 156