Відбулася офіційна церемонія призначення голови Черкаської райдержадміністрації

Сьогодні, 18.05.2017 голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко на зібранні активу Черкаського району представив  голову Черкаської районної державної адміністрації Анатолія Яріша, відповідно розпорядження Президента України від 15 травня 2017 року. Очільник обласної влади висловив впевненість, що спільно  з громадськістю, депутатським корпусом, сільськими головами Анатолію Анатолійовичу вдасться вирішити багато актуальних завдань, які стоять перед районом, областю і державою в цілому. Адже призначений голова Черкаської райдержадміністрації має досвід управлінця, чітку громадянську і політичну позицію. А це, передусім,  продовження взятого курсу на децентралізацію влади щодо об’єднання територіальних громад, ремонту доріг, наповнення бюджету, забезпеченість армії та вирішення екологічних проблем. І коли кожен житель району відчує позитивні результати, тоді  і буде сповна реалізовано кредит  довіри до влади.

– Тож Анатолію Ярішу є над чим працювати і для цього він має відповідний потенціал. – підсумував голова ОДА Юрій Ткаченко.

Голова обласної ради Олександр Вельбівець, вітаючи Анатолія Яріша з призначенням на посаду голови райдержадміністрації, зазначив, що керівник районної влади є депутатом обласної ради, членом найбільшої депутатської фракції,   активно працює в бюджетній комісії. Отже, досвід депутатської діяльності допоможе йому у роботі щодо відвищення рівня соціально – економічного розвитку району, розбудові громадянського суспільства.

Також до привітань приєдналися голова Черкаської районної ради Олексій Собко, депутат обласної ради Анатолій Коверський, сільський голова Білозірської ОТГ Володимир Міцук.

Голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Яріш публічно прийняв Присягу державного службовця та наголосив, звертаючись до присутніх:

– Після революції Гідності я мав честь і відповідальність служити країні, служити українському народові. Сьогодні, дякуючи Богові і всім людям, які так чи інакше допомогали мені або вболівали за мене, я маю честь і відповідальність продовжити служіння українському народові.

В 2014 році наша нація об’єдналася і стала взірцем для всього світу. Так і  я зараз простягаю руку для об’єднання і співпраці народним депутатам України Сергію Рудику та Владиславу Голубу, голові Черкаської районної ради Олексію Собку, депутатському корпусу та сільським головам задля того, щоб Черкаський район став взірцем для всієї області.

Дякую! Служу українському народу!

Довідково: Анатолій Яріш, 1983 р. н., за освітою юрист. Закінчивши навчання в Одеській національній юридичній академії, працював за фахом правознавця, займався адвокатською діяльністю. З березня 2014 по листопад 2015 – голова Черкаської районної ради. Призначений головою Черкаської районної державної адміністрації з 18 травня 2017 року.