Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» з 1 травня 2017 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, збільшено на 5 % з 1247 грн. до 1312 грн.
У зв’язку з цим 21 127 пенсіонерам (87%) Черкаського району проведено черговий перерахунок пенсій та надбавок і підвищень до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму. Середній розмір підвищення становить 57,95 грн., а середній розмір пенсії по району в травні місяці складає 1658,51 грн. В результаті проведених перерахунків видатки на виплату пенсій збільшились більш ніж як на 1 млн.грн.
Зокрема, з 1 травня підвищені:
– мінімальний розмір пенсії та доплата за понаднормовий стаж – для непрацюючих пенсіонерів,
– мінімальні пенсійні виплати, державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни, підвищення ветеранам війни, підвищення жертвам нацистських переслідувань та дітям війни, пенсії за особливі заслуги перед Україною.
Перерахунок не потребує додаткового звернення пенсіонерів до управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі (крім випадків повідомлення про працевлаштування чи звільнення з роботи). Підвищений розмір пенсійних виплат пенсіонери району отримують в травні 2017 року. Виплати будуть здійснені згідно з календарними графіками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *