ДЮСШ «Мрія»

Молодь з усієї України боролася на поясах «Алиш» у Черкасах.

Близько 100 спортсменів взяли участь у цьому чемпіонаті.

Правила турніру досить прості: спортсмени хапають один одного за пояси та намагаються кинути противника на спину, при цьому дозволяється вдаватися до кидків, підніжок, підсікань, а також до звалювання, захвату двома руками за пояс противника. За кидки нараховуються від 1 до 6 балів. Перший з учасників, який набере 6 балів, стає переможцем. Середня тривалість поєдинку – не більше хвилини.

За Черкаську область виступали і вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія», які вже мають досвід у цьому виді єдиноборств. В результаті поєдинків Пономарьов Максим та Третяк Сергій  стали срібними призерами чемпіонату.

Підготував спортсменів до змагань тренер-викладач Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» Джулай Олег Вікторович.

Орієнтувальники ДЮСШ «Мрія» знову на висоті

Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки), Кубок України (3-4 етапи), Кубок України (3 етап, спринт) зі спортивного орієнтування (бігом) пройшов з 19 по 24 квітня у Черкаській області.

Урочисте відкриття змагань відбулося в Будинку культури ім. І. Кулика м. Черкаси. Учасників чемпіонату привітали: заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Катерина Коваленко, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, депутат Черкаської обласної ради Сергій Воронов, головний суддя та віце-президент «Федерації спортивного орієнтування Черкаської області» Тетяна Уфімцева.

До участі у чемпіонаті було заявлено понад 400 учасників з 23 команд. Змагання проходили 4 дні на короткій, класичній, спринтерській дистанціях та 3-етапній естафеті. В складі збірної команди Черкаської області у змаганнях взяли участь вихованці Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» відділення спортивного орієнтування с. Сагунівка та с. Яснозір’я.

Не дала шансу суперникам та стала абсолютною чемпіонкою у своїй віковій категорії, виборовиши чотири перші місця, Анастасія Хворостян з с. Сагунівка. Каріна В’юник в особистому заліку виборола друге місце, а в естафеті разом з Катериною Пащиною (с. Сагунівка) та Анастасією Кордонською (м. Черкаси) вибороли золоту нагороду. Третє місце в цьому виді посіли Богдана Сухенко та Анастасія Небелиця (с. Яснозір’я) з Діаною Бардик (м. Черкаси).  Також добре в естафеті виступив Володимир Царенко (с. Сагнуівка), який разом з Богданом Устименком та Богданом Зачешигривою (м. Черкаси) посіли друге місце у віковій групі Ч-18.

Боксери ДЮСШ «Мрія» вибороли нагороди на чемпіонаті області з військово-спортивних багатоборств

Відкритий чемпіонат Черкаської області з військово-спортивних багатоборств приймав спортивний комплекс «Манеж»  22 квітня 2017 року. Спробували свої сили і наші спортсмени нещодавно відкритого відділення боксу з с. Руська Поляна. Нетипові правила змагань для боксерів не помішали нашим вихованцям вдало виступити у чемпіонаті і завоювати призові місця.

Наша команда виборола 4 золоті нагороди: Олійник Ілля, Бистров Олександр, Черненко Ярослав та Березняк Євген; 2 срібні – Кравченко Дмитро та Литвин Євген; і одну бронзову нагороду завоював Шраменко Артур.

Дзюдоїсти ДЮСШ «Мрія» знову радують своїми досягненнями

Відкритий чемпіонат Черкаської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004-2005 р. н. пройшов у палаці спорту «Будівельник» з 21 по 22 квітня 2017 року.

Спортсменів та уболівальників з початком змагань привітали начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, його заступникКатерина Коваленко, очільник обласної федерації дзюдо та самбо Володимир Римар, директор ПС «Будівельник» Світлана Бондар, директор КДЮСШ «Вікторія» Черкаської міської ради Віра Мотріч та старший тренер області Віктор Король.

З 12 вихованців Черкаської районної ДЮСШ «Мрія», які приймали участь у змаганнях, призові місця вибороли 9 дзюдоїстів.

Перші місця у різних вагових та вікових категоріях вибороли спортсмени ДЮСШ «Мрія» Мамедов Тагі та Маляренко Станіслав.

Серед срібних призерів теж було достатньо наших вихованців – Зайченко Олексій, Атамась Анастасія, Петріченко Віталій.

«Бронзу» здобули наші Короп Руслан, Магльований Денис, Бондар Анастасія та Жученко Олександр.

Директор ДЮСШ                                                                                                                   А. А. Жила