ГРОШОВА КОМПЕНСАЦІЯ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ ЗА НЕВИКОРИСТАНУ САНАТОРНО-КУРОРТНУ ПУТІВКУ ВСТАНОВЛЕНИЙ ЦЬОГОРІЧ?

Відповідає Людмила Лядецька, перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення:

«Середню вартість санаторно-курортної путівки для виплати грошової компенсації замість санаторно-

курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування визначено в розмірі 440 грн.

Особи з обмеженими фізичними можливостями, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту н
аселення і не скористалися путівками, можуть звернутися за виплатою коштів. Інваліди І та ІІ груп отримають 100% грошової компенсації, інваліди ІІІ групи, а також особи з інвалідністю від загального захворювання та інваліди з дитинства І та ІІ груп – 75%, особи з інвалідністю від загального захворювання та інваліди з дитинства ІІІ групи – 50%. За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном 64-34-72».

Повідомляє часопис Сільські обрії