ВІДРЕМОНТУЮТЬ ЩЕ ТРИ ДОРОГИ

У районі продовжують втілювати практику співфінансування ремонту доріг загального користування місцевого значення, запроваджену торік. Минулого тижня депутати внесли зміни до відповідної програми, спрямувавши на ремонтні роботи ще 412 тисяч гривень. Стільки ж виділяють сільські ради, територією яких проходять ці дороги.

Йдеться, зокрема, про дорогу Р10-Сокирне, Геронимівка-Руська Поляна-Дубіївка, Степанки-Вергуни-Чорнявка, де сільські голови Свидівка, Руської Поляни, Дубіївки, Степанок виступили з ініціативою співфінансування ремонтних робіт та виділили кошти з місцевих бюджетів,прокоментував ситуацію Володимир Гуня, начальник управління економіки адміністрації. – Співфінансування відбувається на умовах 50/50%. Свої пропозиції керівники громад можуть надсилати до нашого управління, аби ми могли вчасно подати перелік доріг та обсяг робіт на сесію районної ради.

Повідомляє часопис Сільські обрії