Подяка від військових

19 січня Військова служба правопорядку Збройних Сил України відзначала п’ятнадцяту річницю свого заснування. Проте цього дня бійці не лише приймали вітання, а й дякували тим, хто став для них міцним тилом тут, на рідній землі, поки вони боронили східні кордони. Серед них і керівник та працівники управління агропромислового розвитку адміністрації.

–  Перш за все,  це подяка для всіх керівників сільськогосподарських товариств, фермерських господарств, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, жителів району, які об’єдналися задля єдиного результату – спільної допомоги нашим хлопцям, – каже Петро Данилішин. – У свою чергу вітаємо офіцерів, прапорщиків, старшин, сержантів та солдат з 15 річницею від дня створення Військової служби правопорядку та дякуємо їм за сумлінну службу, витримку та наполегливість. За час свого існування вони довели свою необхідність в структурі Збройних Сил України та спроможність виконувати найвідповідальніші завдання як у пунктах постійної дислокації військових частин, так і в районах виконання завдань антитерористичної операції.

Нагадаємо, торік для бійців ВСП, що дислокувалися під Авдіївкою, окрім гуманітарної допомоги, Черкаський район придбав військової амуніції на 20 тисяч гривень, зокрема, балістичні окуляри, наколінники, налокітники, ремені для автоматів та ін.

http://silobr.info/index.php/silske-gospodarstvo/item/1120-upravlinnya-apr-otrimalo-podyaku-vid-viyskovih Повідомляє часопис Сільські обрії