Бажаєте зареєструвати свій шлюб не чекаючи місячного терміну, обрати місце та визначити дату проведення, звертайтеся (незалежно від місця проживання) до організатора державної реєстрації шлюбу.

В місті Черкаси проведення шлюбу “ЗА ДОБУ” пропонує комунальне підприємство «Центральний стадіон»

Черкаської міської ради»
Місцезнаходження організатора державної реєстрації шлюбу: м.Черкаси, вул.Смілянська,78
контактні телефони: (0472) 37-14-68, 45-21-93.

Документи, необхідні для державної реєстрації шлюбу:

1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо заявником є іноземець, особа без громадянства додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.
  2. У разі якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо).

Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.