Проведено нараду з обговорення актуальних питань життя району

30.03.2017 заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк провів нараду за участю голови районної ради Олексія Собка, сільських голів,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств,  інших центральних органв виконавчої влади в районі.

Мова йшла про стан підготовки і проведення призову громадян на військову службу до лав Збройних Сил України та набору на контрактну службу. Сільським головам було доведено планові завдання на строкову службу. Так загалом навесні 2017 року по району підлягає призову 978 громадян, планове завдання – 43 особи, відсоток виконання на кінець березня 2017 року становить 39. Тож було наголошено на посиленні організаційної, просвітницької та військово – патріотичниї роботи як головних чинників успішного проведення весняного призову.

Було проінформовано про організацію заходів щодо благоустрою в районі. Зокрема, 31.01.2017 заплановано силами працівників райдержадміністрації провести в належний стан узбіччя дороги в Чигиринському напрямку. Заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк закликав усіх присутніх, а сільських голів зокрема, максимально долучитися до цього заходу.

Окрім цього, було обговорено стан створення місцевої пожежної охорони у селі Руська Поляна та визначено основні завдання у цьому напрямку.

За підсумками наради дано відповідні доручення.