Питання щодо сціального захисту громадян — на постійному контролі районної влади . — заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк

Субсидії на житлово — комунальні послуги є належною матеріальною підтримкою для тих верств населення району, які найбільше її потребують. Тож до  відділу управління праці та соціального захисту населення Черкаської райдержадміністрації в громадську приймальню за  тільки минулий тиждень щодо надання соціальної допомоги  звернулося  30 осіб. В цей період прийнято заяв про призначення різних видів соціальної допомоги – 54;  на субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 42; твердого палива – 42. Крім цього, проведена комп’ютерна обробка прийнятих справ соціальної допомоги – 132; особових справ, субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг – 185; здійснено формування особових справ та відкрито 17 нових особових рахунків.

— Одним із пріоритетних завдань районної влади є вирішення питань соціального захисту малозабезпечених громадян району, які тримаються на особистому контролі,  А всі питання щодо оформлення та нарахування субсидій вирішується негайно, в межах законодавства. Також нещодавно було вирішено питання пільгового проїзду для окремих категорій населення району і нині громадяни  реалізовують на це своє право. — наголошує заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації  і надалі продовжується проведення  інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення шляхом розміщення інформаційних матеріалів (змін до законодавства) на ВЕБ — сайтірайдержадміністрації, в ході проведення виїзних прийомів громадян населених пунктів району  спеціалістами управління, надання консультацій при зверненні до управління.