Соціальний захист населення – одна з головних функцій  районної влади, яка здійснюється  на користь тих верств населення, які найбільше потребують підтримки. Так  до відділу реабілітації та обслуговування інвалідів управління праці та соціального захисту населення Черкаської районної державної адміністрації тільки за минулий тиждень на особистий прийом звернулось 30 осіб.  Цими громадянами були порушені  питання одержання засобів реабілітації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням, автотранспортом, психолологічної реабілітації учасників АТО тощо.

Відділом видано: направлення на виготовлення технічних та індивідуальних засобів реабілітації – 2 особам;

Прийнято 12 заяв на виготовлення технічних та індивідуальних засобів реабілітації, отримання одноразової матеріальної допомоги та інших.

Також постійно здійснюється інформаційно-роз’яснювальна робота з числа учасників АТО, щодо санаторно – курортного лікування та отримання психологічної реабілітації в санаторіях України.

Всім громадянам надані ґрунтовні роз’яснення  та консультації в межах законодавчого поля.