На Черкащині розпочинається щорічна операція “Нерест-2017”, в рамках якої посилюється державний нагляд (контроль) за станом охорони, використання і відтворення риби та інших водних живих ресурсів. У період з 01.04.2017 по 09.06.2017 розпорядженням голови ОДА оголошено двомісячник охорони риби, інших водних біоресурсів у період нересту.

Розпорядженням Черкаської обласної адміністрації від 17.03.2017 № 116 «Про окремі питання щодо охорони та відтворення водних біоресурсів в області»

У цей часс працівники Державної екологічної інспекції у Черкаській області, Управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства в Черкаській області у взаємодії з органами Головного управління Національної поліції у Черкаській області спільно з представниками органів місцевого самоврядування та громадськими інспекторами здійснюватимуть оперативні рейдові перевірки на річках та водоймах області.

ПЕРЕЛІК ділянок, що відводяться для спортивного і любительського лову риби в період весняно-літньої заборони 2017 року на Кременчуцькому водосховищі  в районі Черкас та Черкаського району:

м. Черкаси, Черкаський район

– від риббригади с. Сокирне вгору проти течії до початку територій баз відпочинку;

– від Тубільської пристані до початку рибдільниці СФГ “Осіпов і Ко”;

– дренажний канал мікрорайону “Дахнівка” по всій його довжині, за винятком режимної 500-метрової зони насосної станції;

– від Дахнівського човнового причалу до верхньої межі річкового порту, за винятком охоронної зони залізничного мосту;

– від нижньої межі річкового порту до кінця території дачного кооперативу “Дніпро” (с. Ч.Слобода) за винятком режимної 500-метрової зони насосної станції ПАТ “Азот”;

– р-н с. Сагунівка (від риббригади ТОВ “Прелесть” вниз за течією вздовж берегової лінії до риббригади ТОВ ” СаПтрін-2005″.

http://ck.ridna.ua/2017/03/29/u-period-nerestu-z-1-kvitnya-do-9-chervnya-oholosheno-dvomisyachnyk-ohorony-ryby/ Рідна Черкащина