Платники податків району перерахували до бюджету майже 60 мільйонів

     За два місяці до бюджетів усіх рівнів надійшло 58,4 мільйона гривень податків і зборів. З них до загального фонду державного бюджету – 25,8 мільйонів, до місцевих – 32,6 мільйонів платежів. Про це повідомив начальник Черкаської ОДПІ Іван Приблуда.  

–         Зокрема, платники Черкаського району сплатили 19,1 млн грн. ПДФО, 14,3 млн грн податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів, сплачено 1,6 млн грн військового збору, повідомив головний податківець району. – Це майже на 50% більше, ніж за аналогічний період торік.

Окрім того, «спрощенці» перерахували до місцевих бюджетів 7,4 млн грн єдиного податку, 4,9 млн грн надійшло земельного податку та плати за землю.

– Перспективним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається акцизний податок з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів. Його за два місяці поточного року надійшло в 1,4 разу більше, аніж за відповідний період торік, – зазначив Іван Приблуда.

http://silobr.info/index.php/novini-gromad/item/1075-platniki-podatkiv-rayonu-pererahuvali-do-byudzhetu-mayzhe-60-milyoniv за часописом  Сільські обрії

Leave a Reply

Інвестиційна карта Черкаського району